Cumhur İttifak Beşikdüzü Adayı Demirci, Şalpazarı'lılarla Buluştu |

Cumhur İttifak Beşikdüzü Adayı Demirci, Şalpazarı’lılarla Buluştu

Cumhur İttifak Beşikdüzü Adayı Demirci, Şalpazarı’lılarla Buluştu

Beşikdüzü   Cumhur İttifakı adayı Harun Demirci, sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine Beşikdüzü Şalpazarı Ağasarlılar Derneğini ziyaret etti, Beşikdüzü ilçesinde yaşayan Şalpazarı’lı  esnaf ve vatandaşlar Harun Demirci’ye,  yoğun ilgi gördü.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Beşikdüzü Cumhur İttifakı AK Parti adayı Harun Demirci, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle de buluşuyor. Güne çarşı esnafı ziyareti ile başlayan Cumhur İttifakı Adayı Demirci, iş yeri sahipleri ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti, 31 Mart tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinin önemini anlattı. Cumhur İttifakı’nın önemine dikkat çeken Başkan Demirci, yeni dönem için projelerinin hazır olduğunu söyledi. 
Cumhur İttifakı Beşikdüzü adayı Demirci, ziyaretler kapsamında Beşikdüzü Şalpazarı Ağasarlılar Derneğini aret etti.  Başkan Demirci’ye ziyaretlerde AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Ahmet Gören, Beşikdüzü Şalpazarı Ağasarlılar Dernek Başkanı Muhammet Aydın,Hareket Partisi Beşikdüzü ilçe Başkanı Nejmi Erdal Açıl, Geyikli Eski Belediye Başkanı, Ahmet Yüksel Gülay,Cumhur İttifakı Beşikdüzü meclis Üye adayı Necati Tokul,Cumhur İttifakı Beşikdüzü meclis üyesi adayları, iki partinin il ve ilçe yöneticileri eşlik etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db