Bakan Soylu,Başkan Hilmi Türkmen'e destek istedi |

Bakan Soylu,Başkan Hilmi Türkmen’e destek istedi

Bakan Soylu,Başkan Hilmi Türkmen’e destek istedi

İçişişleri Bakanı Süleyman Soylu Üsküdar Kirazlıtepe’de miting düzenledi. Mitingde Soylu’ya AK Parti Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de eşlik etti.
Bakan Soylu burada yaptığı konuşmada, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in yanında olduğunu belirterek “Hakikaten bu seçim önemlidir ve her seçim bir karardır. Biz dünyanın en kıymetli parçasını kendimize vatan yaptık. Anadolu’ya elimizden almaya çalışıyorlar. Kendimizi olan özgüveni kaybettirerek bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Esas itibariyle korktukları bizim medeniyetimizin gücüdür. 600 yılı aşkın Osmanlı Devleti ile hüküm sürdüğümüz adaletimizdir. Cumhuriyet tarihinin en büyük  operasyonlarını yaptık. 2 ay önce 260 ton madde yakaladık. Çok güçlü bir şekilde geliyoruz. Uyuşturucu satıcılarını da liderlerini de yerin 7 kat dibine göndermezsek namerdiz” dedi.

 “Bu seçim tam da benim şu anda görevde bulunduğum, İçişleri Bakanlığını ve iç güvenliğini ilgilendiren bir seçim de o yüzden çalışıyorum.Kirazlıtepe ye niçin geldim biliyor musunuz? şu güzel insanların huzuruna bir tek şey için geldim. Allah’a hamd etmek için geldim. Onlar bize siz iktidar olursunuz ama muktedir olamazsınız derlerdi ama Kirazlıtepeliler size minnettarız milletimiz bugün hem iktidar hem de muktedirdir Allah’a hamdolsun şükürler olsun” şeklinde konuştu “Biz dünyaya bir şey haykırmış olduk. Kirazlıtepeliler, ölsek de gam yemeyiz. Bu ülkede ve bu coğrafyada biz elimizi kıpırdatmadan kimse bizim adımıza oyun kuramaz” ifadelerini kullanan Bakan Soylu, yapılan projelerden de bahsederek, “Gezi olaylarında 8 ağacı bahane edip Türkiye’nin Başbakanına ültimatom vermeye kalktılar. Neymiş Avrasya Tünelini yapamazsın, yaptık mı? Neymiş Marmaray’ı yapamazsın bitirdik de açtık mı? Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü yapamazsın, yaptık mı? Neymiş dünyanın en büyük havalimanına Avrupa itiraz edermiş, dünyanın en önemli, dünyanın göbeğindeki istasyon, çatlasalar da patlasalar da dünyanın bölgesel merkezi İstanbul oluyor, Türkiye oluyor, bizim memleketimiz oluyor” şeklinde konuştu
Soylu konuşmasının sonunda Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen’e tam destek verdi halktanda destek istedi….

İçişişleri Bakanı Süleyman Soylu Üsküdar Kirazlıtepe’de mitingine Tuzla Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Çabuk,AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan ve MHP Üsküdar İlçe Başkanı Afşin Birben de katıldı. bulunan Şalpazarı Dernekler Fedarasyonu Başkanı Semih Durmuş ve ŞALFED Bağlı Dernek Başkanları ve çok sayıda Şalpazarılı Hemşerilerimiz Katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db