Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora,Başkan Kurukız’ı Tebrik etti

0

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, yeniden Şalpazarı Belediye başkanı seçilen Refik Kurukız’ı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası Belediye Başkanı Refik Kurukız’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Seçimlerin ardından Trabzon ve ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Milletvekili Salih Cora, yeniden Şalpazarı Belediye Başkanı seçilen Refik Kurukız’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora’ya ve heyetine kendilerine yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu belirten Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, “Sayın vekilimizin ziyaretleri bizleri mutlu etmiştir. Yaptığımız çalışmalarda her zaman yanımızda olan milletvekilimize şükranlarımı sunuyorum. Sayın vekilimiz Salih Cora , milletvekilliği döneminde her zaman yanımızda olmuş, ilçemize önemli projeler kazandırmıştır. Bundan sonra da kendisinin her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz.” Dedi.

“Seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diyen milletvekili Salih Cora ise, “Önemli olan sadece seçimi kazanmak değil, öncesinde olduğu gibi bundan sonrası için de hayırlı olması için dua etmek, aşkla, şevkle çok çalışmak lazım” dedi.

Milletvekili Cora sözlerini şöyle sürdürdü: “Seçimlerde halkımızın büyük teveccühünü almış Belediye Başkanımız Refik Kurukız’a hayırlı olsun diyorum. Her birimizin gayesi şehirlerimize hizmet etmek. Hep beraber şehirlerimize nasıl katkılar sağlayabiliriz diyerek dertleniyor ve bunun için çalışıyoruz. İnşallah yeni süreçte de hep beraber el ele vererek daha önce de olduğu gibi birlikte hareket edeceğiz, güzel işlere imza atacağız”dedi.Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora Belediye Başkanı Kurukız’ ahayırlı olsun ziyaretinin ardından Şalpazarı ilçesine yeniden kazandırılan ve kısa zamanda faaliyete geçecek Beledeyi hizmet binasını gezdi. 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − fifteen =